Válaszra vár

Tönkrement pollerek

FRISSÍTÉS 2023.01.20.

Bejelentő hozzászólása:
"Értem és akkor mit terveznek, hogy ne így nézzen ki a terület?"

---

Kérem javítsák meg a pollereket és javasolt lenne folytatni végig. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 4

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem javítsák meg a pollereket és javasolt lenne folytatni végig. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.20. Bejelentő hozzászólása: "Értem és akkor mit terveznek, hogy ne így nézzen ki a terület?" --- Kérem javítsák meg a pollereket és javasolt lenne folytatni végig. Köszönöm szépen!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Értemnés akkor mit terveznek, hogy ne így nézzen ki a terület?
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 112999 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett területen lévő eszközöket nem az Önkormányzat helyezte ki.
    A terület pollerekkel történő lezárása n...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt forgalomtechnikai pollerek 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: m n
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eltűnt pollerek pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suszter Dominik
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére