Megoldott

graffiti a buszmegalloban

Anonim Járókelő

XII. ker. Varoskut buszmegallo (Normafa iranyaban) - graffiti (tag) az uvegen. Kerjuk szepen az eltavolitasat! Koszonjuk!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városkút

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Letakarítva! Köszönjük! :-)
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére