Megoldásra vár

Hiányzó utcatáblák

A Selmec utca elején az egyik utcatábla hiányzik, a másik pedig a felismerhetetlenségig van rongálva.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Selmec u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését, nyilvántartásba vettük. A következő tábla beszerzési időszakban gondoskodunk a táblák pótlásáról, cseréjéről.

    Tisztelettel,
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó/elbújt utcatáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Alsóapsa utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált utcatáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Köztársaság tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágóhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére