Megoldatlan

2 lámpa kiégett

2 lámpa kiégett. Kérem cseréljék őket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 28

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról és közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CVXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60 nappal túllépte, így a bejelentést Megoldatlan státusszal zártu...
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • III. kerület Óbudai Vagyonkezelő NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt levélíró!

    Üzenetét megkaptuk, ezzel a levéllel visszaigazoljuk. Amennyiben szükséges, a beérkezett levélre ügyfélszolgálatunk válaszol, vagy továbbítja az illetékes osztály felé.

    Üdvözlette...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbudai Vagyonkezelő NZrt.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jutunk sajnos előbbre.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Se válasz se megoldás.
  • III. kerület Óbudai Vagyonkezelő NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt levélíró!

    Üzenetét megkaptuk, ezzel a levéllel visszaigazoljuk. Amennyiben szükséges, a beérkezett levélre ügyfélszolgálatunk válaszol, vagy továbbítja az illetékes osztály felé.

    Üdvözlette...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbudai Vagyonkezelő NZrt.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "III. kerület Óbudai Vagyonkezelő NZrt."-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Óbudai vagyonkezelő, vagy kerület
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00112975 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy nem a Városüzemeltetés nem üzemeltet lámpákat!

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    III. Kerületi önkormányzaté az ingatlan. "Szoláglatáház"
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Star!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben jelöld meg a fotón szereplő intézmény nevét.
    Köszönjük a segítséged és megértésed!
    A Járókelő csapatának nevé...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Sötét a tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Viktor
    Illetékes: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére