Válaszra vár

Illegális favágás és zöldhulladék

BP. 12.ker Melinda út 21. Káva építész iroda előtti közterületen lévő fákat kivágták, majd átdobálták az út túloldalára. Ez egy dolog, lehet, hogy ezt szabad. De ami teljességgel elfogadhatatlan, hogy a házzal szemben a Rácz Alladár út mellet, tudtommal önkormányzati telken is kivágtak egy idős tölgyfát, mert láthatólag zavarta a kilátást. A fa azóta is ott van nincs feldolgozva, nem fa tolvajok műve. Kérem a tettesek felelősségre vonását.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Melinda út 21

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mártonhegyi út 56. játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Mártonhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Folyik a csap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére