Válaszra vár

Busz utasbeálló

Az üvegen festés látható

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár utca

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Violet Ilona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szokásos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Hatvany Lajos utca / Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újabb graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újabb rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére