Megoldott

Kutyaszemetes

Anonim Járókelő

Napok óta áznak a kutyasz*ros zacskók. Helyszín: Kapás u. Kacsa u. sarok.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kacsa u. 33

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    A képen is látszik, illetve az űrítésnél is láttuk, hogy egy kék nejlon zsákkal van eltömve a nyílása. Az edény pedig szinte teljesen üres volt.

    Szedtünk ki már bedugasz...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Felújítás utáni kosz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kutyaürülék kuka tele van.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére