Megoldásra vár

fa gyökérzete

A kepen lathato problema adodott a fa gyokerzete es a jarolapok kozt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zsíroshegyi utca 57

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Benesch-Tamási Tímea hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt II. kerületi Önkormányzat!

    Minden tisztelettel - az, hogy már több mint 10 éve ilyen állapotú egy közterületre lerakott járólap, sehogysem lehet mentség az állapotára, sokkal inkább egy ok a
    ...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő & Admin!

    Ez a járda több, mint 10 éve ilyen állapotú.

    Forrással erre az évre már javítás szinten sem rendelkezünk, de véleményünk szerint ez már nem is javítható, csak átépít
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Benesch-Tamási Tímea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére