Megoldott

üres fahely Bartók Béla út

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022. november 24.
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

Főkert megoldása és tájékoztatása az 5. kerületben
Jó lenne ilyen a 11.-ben is egyszer. (újabb képek csatolva példaként)

-----

üres fahely Bartók Béla út

Várható a pótlás?

Budapest, Bartók Béla út 52, 1111 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 52

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fát pótolták! Zárható! ;)
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "üres fahely Bartók Béla út Várható a pótlás? Budapest, Bartók Béla út 52, 1111 Hungary"-ról "FRISSÍTÉS: 2022. november 24. Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. Főkert megoldása és tájékoztatása az 5. kerületben Jó lenne ilyen a 11.-ben is egyszer. (újabb képek csatolva példaként) ----- üres fahely B...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a választ, de ez a 11. kerület és nem a 3., tehát az ottani ténykedésük itt nem igazán aktuális.

    Várjuk a pótlást!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy fa pótlásáról gondoskodtak munkatársaink.
    Jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve, minden kivágott fa helyére új, fiatal fát ültetün
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Főkert megoldáa és tájékoztatása az 5. kerületben

    Jó lenne ilyen a 11.-ben is egyszer.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kivágott fa pótlása Móricz Zs. körtér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó faágak járda felett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budafoki út / Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    üres fahely bokorral - Bartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére