Válaszra vár

Sötét lámpák

FRISSÍTÉS 2022.12.13.

Bejelentő válasza:

Még mindig "Nem világítanak"

-----

Nem világítanak

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 19

Hozzászólások

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem világítanak"-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.13. Bejelentő válasza: Még mindig "Nem világítanak" ----- Nem világítanak"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem világítanak
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Csikihegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére