Megoldásra vár

Hiányzó oszlop

Hónapok óta hiányzik a Rózsa utca több szakaszáról a közvilágítási oszlop, amiből az egyik egy gyalogátkelőt világítana meg.
Pár hete tömegesen kicseréltek más oszlopokat pár nap alatt, ezek a hiányzó oszlopokról meg még semmi hír.

Kérem a hiányzó oszlopok azonnali pótlását és a balesetveszély elhárítását.

Ui.: Nem kérek választ a hiba elhárításának folyamatáról mert a jelek szerint ez hónapok alatt nem sikerült.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 17

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr
    ...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Hegedűs Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére