Megoldott

Zebra és HÉV- átjáró közvilágítás nélkül

Kaszásdűlő HÉV és a lakótelep legforgalmasabb gyalogátkelőhelye felett tucatnyi közvilágítási ostorlámpa sötét.
Veszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kaszásdűlő

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Völgyesi Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: m n
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent István utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére