Megoldásra vár

Tetőre lógó fa

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.11.22
XIX. kerületi Közpark válasza:

A bejelentést regisztráltuk. A kérdéses fát helyszíneljük, bár a fénykép alapján a rengeteg sokkal indokoltabb bejelentés mellet sajnos előre láthatólag több hónap lesz az átfutási idő. Vegetációs időszakban nem végzünk gallyazási, ifjítási munkát.
........................
Tisztelt Járókelő Munkatársak!

Október 16-án már bejelentettem a tárgyban megjelölt problémát, hogy egy utcai fa rálóg a társasházunk tetőszerkezetére, és a lehulló levelek teljesen eltömítik az ereszcsatornát, és ez rongálja a társasház tetőszerkezetét. A bejelentésemhez e-mailben fényképet is csatoltam, majd munkatársuk visszajelzéseére csatoltam még egyet, ami pontosabban mutatja a helyzetet, viszont erre visszajelzést egyáltalán nem kaptam. Tegnap pedig írtak, hogy nem reagáltam az Önök megkeresésére. Kétszer is reagáltam, sőt harmadszor is el fogom Önöknek küldeni ezt a képet. Kérem legyenek kedvesek visszajelezni hogy megkapták e-mailben a fotót.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Hofherr Albert u. 45

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Munkatársak!

    Köszönöm a visszajelzést és a jövőbeni intézkedést.

    Üdvözlettel,
    Dr. Dalloul Zaynab
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő Munkatársak! Október 16-án már bejelentettem a tárgyban megjelölt problémát, hogy egy utcai fa rálóg a társasházunk tetőszerkezetére, és a lehulló levelek teljesen eltömítik az ereszcsatornát, és ez rongálja a társasház tetőszerkezetét. A bejelentésemhez e-mailben fényképet is csatoltam, majd mun...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentést regisztráltuk. A kérdéses fát helyszíneljük, bár a fénykép alapján a rengeteg sokkal indokoltabb bejelentés mellet sajnos előre láthatólag több hónap lesz az átfutási
    ...
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerületi Zöldprogram Iroda"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Miki!

    Itt találod a google maps utcaképet, ami pontosan a házunkra lógó fa törzsét és a házunkat ábrázolja. Annak a fának a lombja tömíti el a tetőszerkezet ereszcsatornáját. Remélem, megfelel...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Bem utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó / megrongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Gutenberg körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fittnesz eszközök vízben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Gutenberg körút (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére