Megoldásra vár

Kiégett lámpák

Kérem cseréljék a fényforrásokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Úr/Úrhölgy!

    Köszönettel vettük visszajelzésüket, melyet az arra illetékes kollegáink megvizsgálnak és a szükséges

    intézkedéseket megteszik.

    Üdvözlettel:
    Varga Erika

    Irodavezető
    Központi V
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: info@xxxlutz.hu

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő / Járókelő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több lámpa kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett 2 neon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére