Megoldott

Jön le a matrica

Tisztelt BKK!

A Bécsi út / Vörösvári út (F00680) megállóban jön le a megállónév-matrica. Kérem, szíveskedjenek cserélni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út / Vörösvári út

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0061480/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00112787

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy hibát észleltük és a névtáblát meg...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahol látsz ilyen projekttáblát, jelezd :)
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi! :) És még attól a csúnya projekttáblától is sikerült megszabadulni végre, szuper.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett led

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére