Megoldásra vár

kiszáradt fa

Anonim Járókelő

kiszáradt fa

Budapest, Savoya Park,

17 48 V végállomása körül

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Savoya Park

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa kiszedését beütemezték munkatársaink, pótlásáról a kiszedést követő egy éven belül gondoskodunk.
    Jogszabályi kötelezettségünknek el
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    kapunk vajon választ?
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kivágott fa pótlása Móricz Zs. körtér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó faágak járda felett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budafoki út / Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    üres fahely bokorral - Bartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére