Válaszra vár

Megrongálódott pad

Budapest-Zugló vasútállomáson megrongálódott pad a pénztár előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 47

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 112766 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült javaslatot a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Tótok Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállt óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szigeti Beáta
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Budapest-Kelenföld (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leeső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szomolány utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére