Megoldásra vár

Teljes sötétség

FRISSÍTÉS 2022.11.18.:
BDK válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen közvilágítás fejlesztésre van szükség. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen azt a kerületi önkormányzatnál kérvényezni.

---------------

Sajnos nincs közvilágítás az utcában.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vesta köz 108

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy írt. A közvilágítással kapcsolatos fejlesztési igényét rögzítettük az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft. által vezetett lakosságtól beérkező igénylist
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Vesta köz 1039 Magyarország (47.59088520, 19.06645155, 16)"-ról "Budapest, Vesta köz 108, 1039 Magyarország (47.59087586, 19.06783742, 16)"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos nincs közvilágítás az utcában."-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.18.: BDK válasza: Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen közvilágítás fejlesztésre van szükség. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen azt a kerületi önkormányzatnál kérvényezni. --------------- Sajno...

  • BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen közvilágítás fejlesztésre van szükség. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanóc utcai játszótér világítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Vízimolnár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Kevés világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: M. Mária
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Csalma utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett 3 db lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére