Megoldott

Állandóan égő világítás az elhagyott Gesztenyéskert Óvodában

Anonim Járókelő

A Gesztenyéskert Óvoda év közepén elköltözött a régi épületből, melyet most senki nem használ (?), de a kültéri lámpák folyamatosan világítanak.
Kár az elpazarolt energiáért. Kérem kapcsolják le.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vadaskerti u. 14

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Anonim Járókelő jelzése alapján - a világítást kikapcsolták.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    tegnap már nem égett
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Hv

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált információs plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Budai Alsó rakpart, P+R Parkoló (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Betört ablakok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: J Maria
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behajolt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pongrácz út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére