Megoldatlan

Duna

Anonim Járókelő

A Zsigmond tér magasságában valami folyik bele a Dunába :(
1023

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 49

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A zsigmond tér magasságában valami folyik bele a Dunába :( 1023"-ról "A Zsigmond tér magasságában valami folyik bele a Dunába :( 1023"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Annamária
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóságverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bardócz Csaba úr részére
    irodavezető
    Járókelő közhasznú Egyesület
    Budapest

    Tisztelt Irodavezető Úr! Tisztelt Jarokelo.hu!

    A Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatósághoz bejelentés érkezett JAROKELO-BUDA
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ról "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére