Megoldatlan

Az autók máshogy kanyarodnak mint az út

FRISSÍTÉS: 2022.12.19.
Újbuda Önkormányzat válaszában javasolta a Penny megkeresését is.

------------------
Tisztelt Ügyintéző!

A 11. kerületben, Gazdagréten található egy Penny Market, melynek a parkolójához kanyarodó úton a gépjárművek (különösen a nagy áruszállítók és a nagy csomagszállító furgonok) nem úgy kanyarodnak az úton ahogyan az ki van jelölve nekik, hanem tömegesen patkázzák meg a járdát. Így nyomják össze a járdát, hiszen nem teherautóknak tervezték annak terhelését, és teszik mocsárrá a mellette található zöld területet. Sajnos nem volt ez mindig így, a jelenség új, vélhetően azért mert nem tudnak máshogyan bekanyarodni, hiszen egyre több autó parkol az utcában ahonnan érkeznek, így egyre szűkösebb hely áll a rendelkezésükre kanyarodashoz is. A Penny Market mellett több csomagautomata is van, aminek örülök, hiszen én is használom, de oda is nagy méretű járművek szállítják a csomagokat. Ezt a sarkot rendbe kéne hozni és újra kéne gondolni, hogyan maradhatna egyben a járda, a zöld felület és hogyan tudná kiszolgálni a megnövekedett forgalmat a kanyar. Vagy a Penny Markethez vagy az önkormányzathoz tartozik ez a rész véleményem szerint. Lehet elég lenne a a parkolást korlátozni a túloldalon és máris több hely maradna a kanyarodáshoz, vagy egy kicsit át kellene építeni ezt a részt. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Naprózsa u. 7b

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!
    Eddig nem történt semmi. A kereszteződés állapota egyre rosszabb. :(
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére, aki intézkednek a jelzett te
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! A 11. kerületben, Gazdagréten található egy Penny Market, melynek a parkolójához kanyarodó úton a gépjárművek (különösen a nagy áruszállítók és a nagy csomagszállító furgonok) nem úgy kanyarodnak az úton ahogyan az ki van jelölve nekik, hanem tömegesen patkázzák meg a járdát. Így nyomjá...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Penny Market"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. december 19., hétfő 12:02
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem látható zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére