Megoldott

Nehéz kijutás a Bég utcából az úttest mellett parkoló autók miatt

Anonim Járókelő

A Bég utcából megnehezítik és balesetveszélyessé teszik a kikanyarodást a Törökvész útra a kereszteződés bal oldalán közvetlenül parkoló autók, mivel szinte teljesen eltakarják a kilátást az útra (az útnak ezen az oldalán van egy fa, egy buszmegálló és egy villanyoszlop is, ami szintúgy korlátozza a kilátást). Megoldás nyújthatna esetleg a parkolást megtiltó útburkolati felfestés a kereszteződés közvetlen közelében.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 15

Hozzászólások

  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Anonim, ma hányszor telefonált?

    A "kijárathoz" viszonyítva jobb oldalon nem tilos várakozni: ha valaki nem ismeri a KRESZ-t, miért vezethet?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos, ha az önkormányzat által javasolt bejelentésekkel szeretnénk megoldani a helyzetet, akkor naponta többször is kellene telefonálni a szabálytalanul parkoló autók miatt. Reggeltől estig állnak o...
  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    Az adott helyszín rendszeresen ellenőrzik, hiszen a Törökvész út kiemelt terület.

    Célszerű lenne szabálytalan várakozás észlelése esetén az utólagos posztolás mellett va
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalan és veszélyes parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szabadság utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális parkoló zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Labanc út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére