Megoldott

Szendi árok buszmegálló

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.12.14.
BKK. válasza: XII.kerület Hegyvidék Önkormányzat feladata.
----------------------------------------------------------------

A Szendi árok 2-nél a BKK buszmegálló (102, 110 busz) üvegfala mocskos.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szendi árok

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, letakarították.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Publimont válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük. Az utasváró takarítása folyamatban van.

    Tisztelettel:

    KOVÁCS LÁSZLÓ
    MŰSZAKI MUNKATÁRS

    Publimont Kft.

    H-1022 Budapest,

    Törökvész út 30/A

    laszlo.kovacs@publimont.h
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Publimont

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Publimont"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban nem az önkormányzat hatásköre, javasoljuk az illetékes Publimont Kft.-t megkeresni.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros
    ...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szendi árok 2-nél a BKK buszmegálló (102, 110 busz) üvegfala mocskos."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.12.14. BKK. válasza: XII.kerület Hegyvidék Önkormányzat feladata. ---------------------------------------------------------------- A Szendi árok 2-nél a BKK buszmegálló (102, 110 busz) üvegfala mocskos."-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0060237/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00112535

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében leírtakkal kapcsolatban a Buda...
  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    XII. kerületi önkormányzat az illetékes.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Utasváró rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Publimont
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Várófülke hianyzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Normafa, látogatóközpont (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rongálás és balesetvesély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére