Megoldott

Szokásos

A szokásos rongálások.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos utca / Juhász Gyula utca

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    munkatársaink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Busz utasbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: JCDecaux
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újabb graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újabb rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére