Megoldatlan

Dől a lámpa

Valaki nekiment a lámpának. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • III. kerület Békásmegyeri Piac Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!
    Jelenleg a lámpa stabilan áll, funkcióját ellátja. Valóban meg van dőlve.
    Javítása nem lehetséges, cseréje pedig egyelőre gazdasági okok miatt nem
    célszerű
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpatest 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett 3 db lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zemplén utcai villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Malya Bea
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zemplén Győző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére