Válaszra vár

rendszám nélkül, járdán

Hónapok óta áll ez a Suzuki a XXII. kerület, Bartók Béla út 189. előtt rendszám nélkül a járdán.
Már önmagában a járdán parkolás gond, főleg, hogy itt csak egy oldalt van járda. De hogy rendszám nélkül nem tűnik fel senkinek sem?

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Bartók Béla út 189

Hozzászólások

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a parkolàs kategòria, nem elhagyott.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    11
    Válaszra vár
    11

    elhagyott mi autónk - 22. ker

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Duna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Ford Ka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bérkocsi utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére