Megoldott

Lelogó ágak.

Zavarja a gyalogos közlekedést.Szeretném ha levágnák ami lelóg.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cinka Panna u. 8

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva,köszönöm.
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szikszó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld hulladèk elszàllitàs közterûletről

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére