Válaszra vár

Fedlap kiáll a járdából

Anonim Járókelő

Pantel feliratos fedlap kiáll a járdából. Korábban más is bejelentette, de nem jött rá válasz. Azóta csak jobban kiáll.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 21

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Beomlott aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Vaskapu utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére