Megoldásra vár

Szabálytalan és veszélyes parkolás

Anonim Járókelő

Gyönyörű park épült Remetén az uszoda mellett. Ezzel megnőtt a forgalom, különösen hétvégén. Sajnos a parkba látogatók a Szabadság utcában magánházak előtt (nem kis bosszúságot okozva) és a járdán szabálytalanul parkolnak. Ezzel balesetveszélyes helyzetet teremtenek, mivel ott sem gyalog, sem babakocsival nem lehet közlekedni így le kell térni az úttestre. Az úttest egyébként is keskenyebb így az is leszűkül. Az utca emelkedik így a Máriaremetei út felől érkező járművek vezetői nehezen érzékelik a kocsikat az úton kerülő gyerekeket és felnőtteket. Az uszoda előtti méretes parkolót nem használják vagy nem használhatják. Egy forgalmi tábla - megállási tilalom - és egy kijelölt parkoló bevezetése például sokat segítene ezen a helyzeten.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szabadság u. 92

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére