Megoldott

Illegális parkoló zöldterületen

Anonim Járókelő

A Budakeszi út és a Labanc út kereszteződésénél található füvesített, forgalomtól elzárt területetet rendszeresen parkolónak használják az autósok. Az állandó szabálytalankodás mellett további probléma, hogy ennek a tevékenységnek köszönhetően a fű már félig lekopott a területről. Jó lenne valamilyen fizikai akadállyal körbevenni a területet, mert láthatólag a probléma nem oldódik meg magától.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Labanc út 1a

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    Az adott helyszínt rendszeresen ellenőrzik a Városrendészet munkatársai.

    Célszerű lenne szabálytalan várakozás észlelése esetén az utólagos posztolás mellett vagy helyet
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére