Megoldott

Betőrt üveg a telefonfülkén

Anonim Járókelő

Mindegyik üveg be van törve a telefonfülkén! Kèrnèm a tulajdonost hogy gondoskodjon a problèma megoldásáról! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gergely u. 36

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülke üvegeit pótoltuk.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs rajta üveg.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált szekrény Árkád mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telekomos fedlap ramaty állapotban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gépmadár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére