Válaszra vár

Harminckettesek tere, Blaha felé menő oldalon graffiti

Lásd a képet, a Blaha felé induló villamosok megállója össze van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Nagy Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Nagyvárad tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Firkás várók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Grafitis a villamos megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére