Megoldott

Elhagyott Peugeot

2022.08.24-n lejárt, 2022.10.18-n kivont, régóta ott áll

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szerdahelyi u. 8

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzését! A közterület-felügyelők a kérdéses gépkocsira már korábban értesítést helyeztek el a tulajdonosának. Ennek eredményeképpen a tulajdonos a gépjárművet a közter...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lev Lev
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére