Megoldott

Elhagyott Swift

2022.03.30-n lejárt, biztosítás nincs, jó ideje nem mozog

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Mátyás tér 6

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    A jelzett gépkocsit a mai napon elszállíttattuk.

    Tisztelettel:

    Józsefvárosi Közterület-felügyelet BG
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A körzeti rendész értesítést helyezett el a gépkocsin. Amennyiben a tulajdonos/üzembentartó a rendelkezésére álló határidőn belül nem szünteti meg a jogsért...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó VIII. Ker. Dobozi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli piros autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Nap utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére