Megoldott

Elhagyott Punto

2020.11.16-n lejárt, régóta nem mozog

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 7

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    De akkor sem kell közterületen tárolni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az nincs elhagyva.
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    A háttérben ott van egy autómentő a platóján egy roncsal. "Szép látvány".
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összetört jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lejárt műszakis autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott autó - Szigony utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére