Megoldatlan

Oroszpárti firka

Oroszpárti firkák a Március 15. téren, a hídtól délre található hirdetőoszlopon.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Belgrád rkp. 30

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MAHIR

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkás esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Összefirkált közművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére