Megoldásra vár

Diós árok (utcai) fapótlás elcsalása

2021 őszén a Diós árok alsó szakasza faállományának karbantartása során többek között kivágtak egy elörgedett egyedet a 2-es szám előtt járda mellől, amely azóta sem került pótlásra.
Link: https://www.fokert.hu/wp-content/uploads/2021/10/XII.-Di%C3%B3s%C3%A1rok_I.pdf (3-dik oldal)

A nem sokkal korábban épült önkormányzati járda kialakításakor még számoltak az akkor még ott álló fával – a vermét külön kiépítették, a járda mögötti támfalat pedig direkt beljebb húzva alakították ki. Az utca többi fapótlásával ellentétben azonban az innen eltávolított egyedet nem cserélték új fára azóta sem.
Ezúton is kérném a hiányzó fa pótlását. A fasorért felelős Főkert ugyanis csak halogatja azt, az őket megkeresőknek pedig fél éve különféle álindokok felvonultatása mellett folyton módosuló határidőkről maszatol.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szent János Kórház

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy fahely beültetésére az idei, őszi faültetési időszakban kerül sor.
    Idén, csak a tavaszi ültetési szezonban - a pótlások és fejlesztések
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gócza Gergő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úton lévő levágott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bánkút utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére