Megoldásra vár

Sötét átjáró

FRISSÍTÉS 2022.12.01.
BDK válasza: "a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

---

Kérem, kapcsolják be az Erzsébet és József nádor tér közti átjárósétány lámpáit, mert elég sötét van!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet tér 2b

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő területen a lámpák egy része már világít, a többi javítása, cseréje folyamatban van.
    Szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    park
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, kapcsolják be az Erzsébet és József nádor tér közti átjárósétány lámpáit, mert elég sötét van!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.01. BDK válasza: "a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik." --- Kérem, kapcsolják be az Erzsébet és József nádor tér közti átjárósétány lámpáit, me...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettő lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    nem ég az alsó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiégett égő hónapok óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére