Megoldott

Graffitis fülke

Iwrek távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 7

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A szennyeződéseket eltávolítottuk.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Graffitis szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Miklós tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére