Megoldott

Buszmegálló gazos

Anonim Járókelő

Az Info park irányába a Pajkos u.i 153 busz megálló szélén nő a gaz,illetve van egy száraz kitőrt facsemete is a zöldben.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pajkos utca

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elvégezték a buszmegálló gazolását.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112070/buszmegallo-gazos/hivatal
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Busz megálló gazos"-ról "Buszmegálló gazos"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0057417/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00112070

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy 2022
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kivágott fa pótlása Móricz Zs. körtér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    üres fahely bokorral - Bartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes gödör a busz megállóhelyén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Akadémiaújtelep vasútállomás (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére