Megoldott

Játszótéri megrongálódott homokozó

Frissítés 2022.12.06
Aljegyző válasza:
Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elvégezte a javítást.
..................
Homokozó fából készült pereme le van esve, a homokozó betonszéle és a kiálló részek veszélyesek.
XIII. Budapest, Béke téri játszótér

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1320-Béke tér

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Homokozó fából készült pereme le van esve, a homokozó betonszéle és a kiálló részek veszélyesek. XIII. Budapest, Béke téri játszótér"-ról "Frissítés 2022.12.06 Aljegyző válasza: Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elvégezte a javítást. .................. Homokozó fából készült pereme le va...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.

    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elvégezte a javítást.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    _______
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Országbíró utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére