Válaszra vár

Leszakadt tábla

Leszakadt a BUBI táblája a Kölcsey utcában. Kérem, legyenek szívesen visszarögzíteni. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kölcsey u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Somogyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Most néztem meg, még mindig le van szakadva. Szeretnék kérni egy újraküldést. Köszönöm!
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0057762-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00112062

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyet továbbítunk az illetékesek számára.

    Köszönjük az észrev...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Puskás Ferenc Stadion M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére