Megoldott

Vaddisznó tetem

Anonim Járókelő

Egy vaddisznó tetem fekszik a fenyőgyöngye vendéglő előtt kb 50 méterrel a Szépvölgyi út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fenyőgyöngye

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Admin!

    Már elszállították a múlt héten.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A közterületen elhullott állat elszállíttatásáról a Környezetvédelmi Osztály megrendelésére az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. fog intézkedni.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs takarítva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Felvinci út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dísztábla sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halmi Marianna
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére