Válaszra vár

Megsüllyedt csatornafedlap

Tisztelt FCSM!
A Soroksári úton sok csatornázási fedlap megsüllyedt.
Az újfajta, 'saját kerettel' rendelkező fedlapok egész jól bírják, ám a régi, képen is szereplő vékonykeretű fedlapok megsüllyedtek, így az út problémás, függetlenül hogy az út maga alapból nem rossz állapotú.
A Soroksári út 113 és 119 között a képen látható fedlapokat kérem vizsgálják meg, és ha önök is úgy ítélik, akkor cseréjét, a zökkenőmentes közlekedésért.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 113

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízfolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Albert Flórián útca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bemélyedt csatornafedelek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére