Megoldott

Megrongált pad

Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bálint György u. 15

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00111967 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett területen a pad javítása megtörtént!

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére