Megerősítésre vár

Betört üveg a megállóban

A Szentlelek tér 1-és villamos megállóban betörték az egyik lila üveget

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Bujdosó Attila visszajelzésére vár.

  • Bujdosó Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai állapot
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0057277/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00111956

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a megrongált Info...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett led

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére