Válaszra vár

Graffiti a megállóban

A Rákóczi téri 4-6-os megállóban az üveg és a fa rész is össze van graffitizve.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Váncza Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Nagyvárad tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Firkás várók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Grafitis a villamos megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére