Megerősítésre vár

Sérült fényforrás, hiányzó lámpatest

Kérem a BDK értesítését a közvilágítás javítása miatt.
Clark Ádám tér, "0" kilométernél.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér 1

Hozzászólások

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentést. Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a káreset helyreállítása alvállalkozó által folyamatban van.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Sérült fényforrás/hiányzó lámpatest"-ról "Sérült fényforrás, hiányzó lámpatest"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "F2XR+53 Budapest, Magyarország (47.49788204, 19.04012760, 16)"-ról "Budapest, Clark Ádám tér 1, 1013 Magyarország (47.49772257, 19.0401276, 16)"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött kandelaber

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horvath Alex
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    néhány lámpa nem ég az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére