Megoldott

Távközlési kábel lóg

1025 Bp. Szilfa u. 5. előtt a telefonpóznáról lógnak lefelé használaton kívüli vezetékek. Kérem a használaton kívüli vezeték visszabontását.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilfa u. 5

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Botlásveszélyes fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Trombitás út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére