Válaszra vár

Eltört és megdőlt fakorlátok

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a BKM Budapesti Közművek az illetékes.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fapótlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére